УПРАВЛІННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНОМ

Фантастично зручна панель управління інтернет-магазином - плід десятирічної еволюції bizator. Тут немає нічого зайвого, а все необхідне завжди під рукою.

Згідно з нашим дослідженням, виконання стандартних операцій в панелі адміністратора bizator займає в 2-3 рази менше часу, ніж в більшості CMS для інтернет-магазинів, представлених на ринку.

Зайві хвилини роботи, витрачені на здійснення операцій, складаються в години, дні і тижні. Не витрачайте час даремно, адже час - єдиний непоправний ресурс.


ІМПОРТ/ЕКСПОРТ

Гнучкий, повністю настроюється імпорт / експорт товарів і замовлень - один з найважливіших інструментів для керуючого інтернет-магазином.

Ви можете буквально за кілька хвилин адаптувати прайс-лист вашого постачальника, завантажити всі товари в інтернет-магазин і почати торгівлю.

Неймовірно потужний функціонал імпорту дозволить вам заощадити сотні робочих годин


  • Швидке завантаження / розвантаження тисяч товарів
  • Автоматичне створення категорій і підкатегорій
  • Масова завантаження зображень товарів
  • Масове виробництво характеристик товарів


масове редагування

У тому випадку, якщо вам необхідно змінити кілька параметрів для цілої групи товарів, в панелі адміністратора передбачений функціонал масового редагування даних.

(i)Завдяки можливості масового редагування, ви можете за кілька хвилин збільшити / зменшити ціну, змінити характеристики, адаптувати опису цілої групи товарів.


ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРІВ

Характеристики - це властивості, які можуть повторюватися у великої кількості товарів, але при цьому мати різні значення. Наприклад, для комп'ютерів це оперативна пам'ять, місткість жорсткого диска, процесор і т. д.

(I) На підставі характеристик будуються фільтри товарів, покупці можуть додавати товари до списків порівняння. Ви можете створювати необмежену кількість необхідних саме вам характеристик.

Підтримуємо всі необхідні типи
характеристик, які можуть стати в нагоді вам в роботі.


ФІЛЬТРИ ТОВАРІВ

Сучасний інтернет-магазин складно уявити без фільтра товарів. Саме фільтри дозволяють покупцеві не загубитися в різноманітті асортименту.


Платформа дозволяє вам створювати незалежні фільтри для різних категорій буквально в кілька кліків миші.


СТАТУСИ ЗАМОВЛЕНЬ

Ви можете управляти статусами замовлень в вашому інтернет-магазині.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПОКУПЦІВ І СПІВРОБІТНИКІВ

Кращий спосіб знизити невикупу замовлень - своєчасно інформувати покупця про те, що відбувається з його замовленням: прийнятий в обробку, упакований і чекає відправки, пішов в службу доставки і т. д.

Для повідомлень найкраще підходять листи електронної пошти та SMS. Платформа підтримує обидва способи повідомлень (для роботи SMS-повідомлень буде потрібно створити обліковий запис і поповнювати баланс на сервісі Unisender).

Повідомлення будуть відправлятися покупцеві автоматично при зміні статусу замовлення (ви можете не надсилати повідомлення в кожному конкретному випадку).

Також ви отримаєте автоматичне повідомлення від вашого інтернет-магазину при зміні статусу, при надходженні замовлення, і тд.


РОЗШИРЕНИЙ ПОШУК

Якщо у вашому інтернет-магазині досить багато товарів і замовлень, то ви добре знаєте, як складно буває знайти потрібний товар або замовлення.

Тим більше групу з ідентичними складені параметрами.

Щоб зробити ваше управління інтернет-магазином максимально ефективним, ми створили неймовірно гнучкий розширений пошук по товарам і замовленнями.

Завдяки розширеного пошуку по товарах, ви зможете знайти будь-який потрібний вам товар або групу товарів буквально за пару кліків.

У пошуку ви можете комбінувати необхідні параметри, вказуючи відповідність за ціною, вагою, категоріям, назві і опису, характеристикам, фільтрів, популярності товарів у покупців, статусу, кількості продажів.


РЕДАКТОР ФОРМ

Багато покупців перед тим, як зробити покупку, захочуть налагодити з вами контакт, задавши уточнюючі питання щодо термінів доставки, автентичності товарів, дізнавшись, чи немає у вас додаткових знижок і т. д. Дуже часто саме враження від контакту з вами стають ключовим фактором при ухваленні рішення про покупку в вашому магазині. Платформа дозволяє швидко конструювати веб-форми, які ідеально підходять для того, щоб почати діалог з вашим потенційним клієнтом.


ЗОБРАЖЕННЯ ТОВАРІВ

Ми передбачили цю ситуацію. Вам більше не доведеться обробляти кожну картинку вручну для того, щоб зображення товарів були однаковими за розмірами.

Зображення товарів, які ви будете завантажувати, швидше за все, будуть відрізнятися за розміром і пропорціями (вузькі, широкі, квадратні). Але на вітрині вашого інтернет-магазину все зображення повинні бути ідентичні за розміром для того, щоб виглядати акуратно. Також всі зображення повинні «важити» якомога менше, щоб сторінки завантажувалися швидко.

Рекомендовано завантажувати зображення з малими рамками, система додасть необхідну кількість фону.


НЕМАЄ НА СКЛАДІ

Важливе питання, яке постає перед кожним власником інтернет-магазину: «Як бути з товарами, яких немає на складі?» За замовчуванням можливість замовлення таких товарів відсутній. Але ви можете дати покупцеві можливість підписатися на повідомлення про надходження товару на склад або оформити попереднє замовлення.

(i) Налаштування можливих для покупця дій при відсутності товару на складі ви можете виконати індивідуально для кожного товару.